Beauty Coaching

Analýza pleti prístrojom S.A.M. a konzultácia

Pomocou S.A.M. (Skin Analyzer Machine) prístroja spoznáte svoju pleť, jej typ a všetky problémy, ktoré sú voľným okom neviditeľné. Vďaka tomu vám viem poradiť aký typ kozmetických produktov je pre vašu pleť najvhodnejší, s dôrazom na riešenie problémov (upchaté póry, zápaly, citlivá pleť, UV poškodenie od slnka, pigmentové škvrny, vrásky, suché oblasti, šupinky, mastné oblasti…).

Ošetrenie pleti prístrojom Dermasonic 

Prístroj Dermasonic obsahuje dve časti: ultrazvuková čepeľ a iónová galvanická hlavica.

Ultrazvuková čepeľ vytvára ultrazvukové vibrácie, ktoré vytvárajú bublinové trysky, tie prenikajú hlboko do pórov kože, aby čistili čierne bodky, zvyšky make-upu, kožného mazu, iné nečistoty a toxíny.

Iónová galvanická hlavica stimuluje a masíruje pokožku na mikroúrovni do hlbších vrstiev pokožky tak, aby sme dosiahli lepšiu vstrebateľnosť a účinok skin care produktov a pleťových sér.

Má 5 režimov:

 1. Liftingový režim
 2. Protivráskový režim
 3. Režim vitamínu C pre lepšiu penetráciu aktívnych zložiek vitamínu C
 4. Hydratačný režim pre zvýšenú vlhkosť pokožky
 5. Radiantný režim pre žiarivý tón pleti

Ayurvédska masáž tváre 20 minút

Účinky masáže: relaxačná, protivrásková, povzbudzujúca, spevňujúca a vyživujúca. Na masáž sa používajú prírodné oleje podľa typu pokožky.

Make up na konkrétnu príležitosť

denný make up, večerný make up, svadba, večierok, firemná párty, pracovný pohovor, rande, business stretnutie, podľa pracovného dress code

Kurz sebalíčenia

Krok za krokom vás naučím ako sa pripraviť na vami zvolenú príležitosť (denný make up, večerný make up, svadba, večierok, firemná párty, pracovný pohovor, rande, business stretnutie, podľa pracovného dress code..), poradím vám vhodné beauty produkty a rôzne vizážistické tipy a triky.

Lash Lift s keratínom

Je metóda úpravy mihalníc, ktorá je šetrná a vhodná na všetky typy mihalníc (krátke, dlhé, husté i jemné), aj na citlivé oči. Je ideálna pre ženy, ktoré chcú mať zvodný a hlboký pohľad, ale nevyhovuje im dopĺňanie umelými mihalnicami. Pri tejto procedúre sa mihalnice jemne vytočia, oko sa tým opticky zväčší a zvýrazní. Všetky používané prípravky sú šetrné k mihalniciam, aplikujú sa séra s obsahom keratínu a vitamínov, ktoré mihalnice posilnia a vyživia. Súčasťou procedúry je aj semi-permanentný náter, po ktorom mihalnice získajú hustotu a sýtu farbu vďaka pigmentom. Efekt vydrží 4-6 týždňov.

Lash lifting je praktické riešenie pre prirodzený dennodenný make up. 24 hodín po procedúre mihalnice nesmú prísť do kontaktu s vodou a po 24 hodinách sa môžu mihalnice líčiť maskarou pre výraznejší make up,  odličovať, môžete sa s nimi kúpať aj saunovať. 

Maderoterapia

Maderoterapia je zdraviu prospešná neinvazívna metóda, ktorá je ako stvorená na zničenie celulitídy! Ide o masáž anatomicky tvarovanými valčekmi z dreva, pri ktorej sa využívajú prírodné oleje s anticelulitídnymi účinkami.

Účinky maderoterapie:

 • rozkladá celulitídu
 • vypína pokožku
 • tvaruje postavu
 • zbavuje telo nadbytočnej vody a tým aj zmierňuje opuchy
 • rozprúdi lymfatický system a zbaví telo toxínov
 • naštartuje metabolizmus
 • nadvihne zadok

Prvé výsledky tejto unikátnej masážnej terapie sú viditeľné už po 5-tich sedeniach.

Cena

1 služba30 EUR
maderoterapia 45 min.40 EUR