O mne

Volám sa Katarína. Vítam vás na mojej webstránke “Call of Beauty”, ktorá pre mňa znamená môj zhmotnený sen, ktorý si žijem s vášňou, radosťou a s úsmevom 🙂 Všetky služby, ktoré vám ponúkam vyšli z môjho záujmu, potreby sebarealizácie, či riešenia zdravotných problémov. Verím tomu, že iba to, čo sama vyskúšam na sebe, a čomu doslova “prepadnem”, viem s rovnakou pozitívnou energiou odovzdať svojim klientom.

Moja cesta bola kľukatá… V minulosti som pracovne veľa cestovala po celom svete, a dlhé lety, jet lagy, stress a strava, ktorú som nemohla ovplyvniť, ma priviedli k zdravotným problémom a syndrómu vyhorenia. Preto som začala hľadať čosi, čo by mi pomohlo dať svoj metabolizmus, hmotnosť a celkovo zdravotný, ale aj psychický stav späť do normálu. Nechcela som žiť v opuchnutom tele, kde správne nepracoval lymfatický system, nechcela som žiť s potravinovými intoleranciami, ktorých príznaky sa u mňa začali objavovať, vadilo mi byť stále unavená, bez energie a radosti zo života. Nebola som sama sebou, cítila som sa akoby v cudzom tele. Keďže som vyštudovaná chemička so zameraním na biovedy, veľmi dobre viem, ako jedlo vplýva na naše hormóny, vylučovanie enzýmov, a aj na psychický stav človeka…ale pri dnešnej explózii rôznych štýlov stravovania sa človek ľahko stratí v často rozporuplných informáciách.

Napokon som však našla, čo som hľadala a skúsila som metabolic balance®. Hoci prišli aj krízy, na metabolic balance® jedálničku som už po veľmi krátkom čase cítila úľavu a zlepšenie zdravia. Sama viem, že metabolic balance® je cesta, je to zmena myslenia a životného štýlu. Je to beh na dlhšie trate… Preto chcem poňať tento skvelý systém stravovania ako nutričný koučing a neponúknuť klientovi iba jedálniček, s ktorým ho pošlem domov, ale s jedálničkom mu dať aj koučing a podporu v jeho krízach, motivovať ho v dosiahnutí stanovených cieľov, poradiť mu vhodné zdroje potravín, ich kombinácie, inšpirovať ho receptami, naučiť ho čítať etikety a rozumieť základným princípom tepelnej úpravy jedál.

Skvelou podporou pri metabolic balance® aj pri cvičení sú telové zábaly Body Wraps®, ktoré detoxikujú telo, naštartujú lymfatický system aj metabolizmus a šetrne zbavia telo nadbytočnej vody.

Ako ženu ma vždy bavili beauty vychytávky a fashion styling. Už ako študentka som si privyrábala kozmetikou, obliekala som svoje kamarátky na rôzne príležitosti, až kým mi ktosi zo žartu nepovedal, že by som sa tým mala začať živiť 🙂 A tak som svoj voľný čas a energiu venovala štúdiu image makingu, histórie módy, etikety odievania a metóde Octo codes. Som presvedčená, že pre každého sa dá nájsť jedinečný štýl ušitý na mieru, tak aby sme vhodným imidžom podporili svoje vnútorné vyžarovanie a sebavedomie, dali vyniknúť svojim prednostiam a “cítili sa dobre vo svojej koži”. Z vlastnej skúsenosti viem, že potom ide všetko v živote akosi ľahšie 🙂

Kontakt

Call of Beauty
Michalská 20
Bratislava

Otváracie hodiny: na objednávku

Ing. Katarína Šágyová
‭+421 902 746 950‬
info@callofbeauty.sk

Formulár

[recaptcha]